Zarządzanie nieruchomościami Rozwiązania administracyjne Przeglądy techniczne budynków wielorodzinnych Kompleksowa obsługa Twojej nieruchomości

 

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Wieliszew" Sp. z o. o. informuje, iż zgodnie z decyzją Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie od dnia 26.09.2018r.  wchodzą w życie nowe ceny za dostarczanie zimnej wody i odprowadzanie ścieków (decyzja).

 

 

 

 


 

Badania wody i ścieków:

 - SUW Wieliszew M1; F2;

 - SUW Janówek M2;

 - oczyszczalnia ścieków Janówek M1;

 - woda opadowa;;

 - pozostałe: Szkoła Podstawowa w Janówku Pierwszym M4;

 - pozostałe: Szkoła Podstawowa w Wieliszewie M3;

 - pozostałe: Szkoła Postawowa w Olszewnicy Starej M4;

 - pozostałe: Przedszkole Samorządowe w Wieliszewie M3;

 

 


 

Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Wieliszew” Sp. z o.o. zaopatruje w wodę miejscowości: Wieliszew, Łajski,Michałów-Reginów, Janówek, Góra, Krubin, Olszewnica Stara i Olszewnica Nowa oraz jest odbiorcą ścieków w miejscowościach: Janówek, Góra, Krubin. Dysponujemy oczyszczalnią ścieków w Janówku oraz stacjami uzdatniania wody w Wieliszewie i Janówku.

 

Do naszych zadań należy :

 • uzdatnianie wody
 • odprowadzanie i oczyszczanie ścieków
 • przyjmowanie wniosków o przyłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej oraz wydawanie warunków technicznych przyłączenia do sieci
 • zawieranie umów na dostarczanie wody i odbiór ścieków
 • usuwanie awarii

 

Proces przyłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej :

 1. Złożenie w biurze spółki wniosku o wydanie warunków technicznych przyłączenia do sieci wodociągowej/kanalizacyjnej oraz uiszczenie opłaty za wydanie w/w warunków.
 2. Odbiór warunków technicznych przyłącza wodociągowego lub kanalizacyjnego.
 3. Złożenie projektu przyłącza wodociągowego lub kanalizacyjnego (3 egzemplarze) oraz uiszczenie opłaty za uzgodnienie projektu.
 4. Odbiór projektu przyłącza wodociągowego/kanalizacyjnego.
 5. Zgłoszenie w biurze spółki  o przystąpieniu do budowy przyłącza wodociągowego lub kanalizacyjnego (min. 3 dni przed rozpoczęciem robót).
 6. Uzgodnienie terminu kontroli budowy przyłącza oraz odbioru technicznego oraz uiszczenie opłaty za odbiór przyłącza wodociągowego lub kanalizacyjnego.
 7. Instalacja wodomierza.
 8. Przekazanie do TBS "Wieliszew" sp. z o.o. powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej.  
 9. Zawarcie umowy na dostawę wody lub odbiór ścieków.

 

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem tel. : 22 782 24 22 wew. 24

logo ca521

 

„Wsparcie mieszkańców Gminy Wieliszew w podłączeniu budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie pożyczki, w kwocie 122.211,62 zł.”

Stawki za wodę i ścieki

Aktualne stawki za wodę

 

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Wieliszew" Sp. z o. o. informuje, iż zgodnie z decyzją Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie od dnia 26.09.2018r.  wchodzą w życie nowe ceny za dostarczanie zimnej wody i odprowadzanie ścieków (decyzja).

 

Kontakt

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wieliszew Sp. z o.o.

05-135 Wieliszew   
ul. Modlińska 23A 

  tel.: (22) 782 24 22
mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Biuro czynne od poniedziałku do piątku,
w godzinach: 7:
30 - 15:30

 

Sunday the 24th. .