Zarządzanie nieruchomościami Rozwiązania administracyjne Przeglądy techniczne budynków wielorodzinnych Kompleksowa obsługa Twojej nieruchomości

Zasób mieszkaniowy spółki TBS Wieliszew stanowi 5 budynków mieszkalnych, o łącznej powierzchni ok 5 300 m2, składających się ze 110 lokali mieszkalnych. Nieruchomości znajdują się przy ul. 600-lecia w cichej i zielonej części Wieliszewa położonej tuż przy rzece Narew. Aby zapewnić większy poziom bezpieczeństwa lokatorom osiedle zostało ogrodzone.

 

Z dniem 01 grudnia 2012 r. w lokalach stanowiących własność TBS "Wieliszew" Sp. z o.o. została wprowadzona nowa stawka czynszu w wysokości 9,50 zł za 1 m2 powierzchni lokalu mieszkalnego.

 

Wnioski o przydział lokalu mieszkalnego w zasobach TBS należy składać w biurze TBS przy ul. Modlińskiej 23A w Wieliszewie. (pobierz wniosek)

 

Stawki za wodę i ścieki

Aktualne stawki za wodę

 

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Wieliszew" Sp. z o. o. informuje, iż zgodnie z decyzją Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie od dnia 26.09.2018r.  wchodzą w życie nowe ceny za dostarczanie zimnej wody i odprowadzanie ścieków (decyzja).

 

Kontakt

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wieliszew Sp. z o.o.

05-135 Wieliszew   
ul. Modlińska 23A 

  tel.: (22) 782 24 22
mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Biuro czynne od poniedziałku do piątku,
w godzinach: 7:
30 - 15:30

 

Sunday the 24th. .