Zarządzanie nieruchomościami Rozwiązania administracyjne Przeglądy techniczne budynków wielorodzinnych Kompleksowa obsługa Twojej nieruchomości

 

TBS "Wieliszew" sp. z o.o. informuje, że posiada na sprzedaż lokale usługowe o powierzchni użytkowej od 40 do 70 m2. Lokale położone są przy ulicy Aleja Solidarności w Wieliszewie (naprzeciwko Urzędu Gminy Wieliszew). Przewidywany termin oddania do użytkowania: maj 2019 r.

Lokale znajdują się na parterze budynku wielorodzinnego, czterokondygnacyjnego. Posiadają duże witryny okienne. Bardzo dobra lokalizacja: Urząd Gminy, Poczta Polska, przystanek autobusowy, osiedla mieszkaniowe. Wzdłuż lokali znajduje się parking dla potencjalnych klientów. 

 

Cena 6000,00 zł netto za m2.

 

Zapraszamy do kontaktu pod nr. telefonu 698-691-858

 

1. Rzut parteru budynku z zaznaczonym lokalem usługowym

2. Zagospodarowanie terenu

 

 przerobka pod banerwydruk 04d2f

 

 

Stawki za wodę i ścieki

Aktualne stawki za wodę

 

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Wieliszew" Sp. z o. o. informuje, iż zgodnie z decyzją Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie od dnia 26.09.2018r.  wchodzą w życie nowe ceny za dostarczanie zimnej wody i odprowadzanie ścieków (decyzja).

 

Kontakt

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wieliszew Sp. z o.o.

05-135 Wieliszew   
ul. Modlińska 23A 

  tel.: (22) 782 24 22
mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Biuro czynne od poniedziałku do piątku,
w godzinach: 7:
30 - 15:30

 

Sunday the 24th. . Hostgator coupon